Cezayir Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Cezayir Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Cezayir Vize Başvuru Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Vize Bilgileri

Cezayir Vize Başvuru Formu

Cezayir vize başvuru formu, vize hizmeti veren ilgili kuruluş tarafından hazırlanmış bir şekilde sizler hakkında bilgi sahibi olmak adına doldurulması istenen belgedir. Bu sayede konsolosluk sizinle ilgili ön bilgi edinmiş olacaktır. Bu formu sizden doldurmaları istediğinde kesinlikle doğru bilgiler vererek ayrıntılar ile birlikte doldurunuz. Sizden istedikleri bilgiler ile evrakları karşılaştırarak bilgilerin aynı olup olmadığı hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olacak bir etken olacaktır.

Cezayir Vize Başvuru Formu S.S.S

Cezayir vize başvuru formu nerden alınır?

Cezayir vize başvuru evrakları arasında bulunması gereken Cezayir vize başvuru formuna Cezayir konsoloslukları tarafından akredite edilmiş olan yasal başvuru merkezlerinin Web siteleri üzerinden ulaşılabilmektedir.

Cezayir vizesi başvuru formu nasıl doldurulur?

Cezayir vizesi başvuru formu İngilizce, Arapça veya Türkçe olarak doldurulabilir. Başvuru formu, açık ve net doğru beyanlarla kişinin bilgileri eksiksiz kaydedilerek doldurulmalı ayrıca 2 adet olmalıdır. Pasaport numarası dikkatli ve doğru biçimde yazılmalıdır. Formda seyahat planlamaları ile kişinin genel durumunu içeren bilgiler de verilir.

Cezayir Turistik Vize 2020 başvuruları başladı mı?

Şubat 2020 itibariyle dünya gündemine oturan koronavirüs pandemisi nedeniyle Cezayir vize başvuru işlemleri askıya alınmış durumdadır. Şu an için Cezayir turistik vize başvuruları alınmamakta olup başvuruları ne zaman başlayacağı Cezayir yetkililerinin alacağı kararlara bağlıdır.

T.C. Cezayir büyükelçiliği facebook sayfası var mıdır? Vize başvurusunu nasıl yapacağımı buradan öğrenebilir miyim?

Cezayir’ in ülkemizdeki temsilciliklerinden Cezayir Ankara büyükelçiliği’ nin Facebook’ ta resmi sayfası bulunmaktadır. Sayfada Cezayir Büyükelçiliği’ nın resmi görüşmeler gibi etkinlikleri güncel olarak paylaşılmakta olup vize başvurusunun nasıl yapılacağına dair bilgilerin konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş yasal başvuru aracılığıyla alınması gerekmektedir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu