Cezayir Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Cezayir Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Cezayir Aile Birleşimi

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Cezayir Aile Birleşimi S.S.S

Cezayir vatandaşı ile evlilik sonrasında aile birleşimi vizesi alınır mı?

Cezayir vatandaşı ile evlilik yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gerekli prosedüre uygun biçimde başvurularını gerçekleştirerek Cezayir aile birleşimi vizesi alabilirler. Cezayir aile birleşimi vizesinde eksiksiz hazırlanmış bir evrak dosyası, ıslak imzalı ve onaylı biçimde ve iki nüsha halinde alınmış resmi dayanaklarla sunulmalıdır.

Cezayir aile birleşimi vizesi kaç günlük verilir?

Cezayir vatandaşı ile evli olan bireylere aile birleşimi sebebiyle başvuru da bulunacakları Cezayir aile birleşimi vizesi oturum iznine de kapsamaktadır. Cezayir aile birleşimi vizesi duruma göre değişiklik gösterebileceği gibi en az 90 günlüğüne verilir.

Cezayir vize türleri hangileridir?

Cezayir seyahatleri için alınması gereken vize türleri ülkeyi seyahat nedenine göre farklılıklar gösterir. Cezayir vizesi türleri; turistik, ticari vize, grup, kültürel, tıbbi tedavi ya da medikal vizesi şeklinde sıralanabilir. Ayrıca Cezayir çalışma vizesi, geçici çalışma vizesi, öğrenci vizesi ya da aile birleşimi vizesi gibi uzun süreli vizeler de alınabilmektedir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu